Yeni Nesil iPhone’ların Kutusundan Hızlı Şarj Adaptörü Çıkacak Gibi Görünüyor!

vzrteknoloji 03 Tem 2018

Apple’ın 2017 yılında tanıttığı yeni nesil iPhone telefonları hızlı sarj özelligine sahip lakin,ortaya çıkan bir sızıntı Cupetinolu şirketin bu konuda çok daha ciddi adımlar atabileceğinin ipucunu veriyor.

Apple,bugün ortaya çıkan sızıntıya göre, yeni modellerinin kutusuna 18 watt’lık USB Type-C adaptörü koyabilir.Yeni nesil iPhone’larını piyasadaki en donanımlı Android modelleri ile aynı seviyeye getirmeyi umuyor.ABD’li şirketin satış stratejisinde de büyük bir değişikliği işaret edebilir.

Şu anda zaten Apple,iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için 30 watt’lık hızlı şarj adaptörünü kablo olmadan 49 dolar karşılığında satıyor.Lakin yeni iPhone’ların kutularından çıkacak 18 watt’lık bir USB Type-C adaptörü, kullanıcıları oldukça sevindirecektir.

Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte üç farklı iPhone modeli tanıtması beklenen Apple, kullanıcılara geniş bir cihaz yelpazesi sunacak. Tasarım olarak aynı ancak ekran boyutu olarak farklı olacak üç cihaz, 5.8, 6.1 ve 6.5 inçlik ekranlarla gelecek. Bu üç modelin ikisi OLED ekranlı, bir tanesi de LCD ekrana sahip olacak.

Gelen son raporlara göre, iPhone X’in yeni versiyonu 899 dolar, 6.5 inç ekranlı iPhone X Plus 999 dolar ve 6,1 inç büyüklüğündeki model ise 599 dolar başlangıç fiyatları ile mağazalardaki yerini alacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir