Yeni Nokia 4 Onaylandı!

vzrteknoloji 18 Şub 2018

Piyasaya hızlı bir dönüş yapan efsane marka Nokia’nın bugün, yeni akıllı telefonu Nokia 4 FCC onayı aldı. Telefonun giriş ve orta sınıfa hitap edeceği tahmin ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde HMD-Global, FCC ID’si “2AJOTTA-1048” olan “TA-1048” model numaralı Nokia 4 adında yeni bir telefon için FCC onayı aldı. FCC etiketi ele geçirilerek ortaya çıkarılan cihaz hakkında şuan maalesef herhangi bir ayrıntı bulunmamakta.

Fakat isimlendirmeye ve şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre telefon, giriş ve orta seviyeye hitap eden yeni bir akıllı telefon olacak. Ayrıca etiketten anlaşıldığı üzere cihaz Mikro Sim ve SD kart desteğine sahip olacak.

Son olarak yine Nokia’ya yakın kaynaklara göre bu cihaz MWC 2018 etkinliğinde tanıtılmayacak. Tam tersi yıl içerisinde henüz belirlenmemiş bir tarihte piyasaya sunulacak. Bakalım bu yeni akıllı telefon ne gibi teknik özelliklere ve fiyat etiketine sahip olacak.

 

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir