Youtube Gece Modu Özelliği Android’e Gelmeye Başladı!

vzrteknoloji 29 Tem 2018

Dört ay önce web sürümüne dark mode özelliğini getiren YouTube, kısa süre içerisinde iOS ve Android’e de geleceğini duyurmuştu. iOS’un ardından en nihayetinde Android de gece modu güncellemesini almaya başladı. 

Yeni gelen güncelleme ile birlikte web ve iOS’de olduğu gibi, Android sürünümlerde de gece modu teması düz siyah renkten ziyade koyu griye daha yakın tasarlanmış. YouTube’un kendine has kırmızı rengini de yer yer görebildiğiniz gece modunda beyaz olarak kaplanmış tüm bölgelerin koyu gri hale getirildiği görülüyor.

YouTube’daki gece modunun farkı video ekranında yer alıyor. Ayrıca tam ekran yapmadan izlediğiniz videolarda da videoya daha çok odaklandığınızı söyleyebiliriz. Koyu renklerin hakim olduğu temada yazılar ise açık gri renkte görünüyor.

Yukarıda ki sızdırılan görsele bakacak olursak bu özelliği telefonunuza ayarlamak için YouTube’un Ayarlar’a gidip Genel bölümünü kullanmanız gerekiyor.YouTube’un beyaz ve kırmızı renklerinden sıkıldıysanız,yeni temayı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir