Aston Martin Vantage Şimdi Türkiye’de!

vzrteknoloji 01 Tem 2018

Donanımsal özelliklerle diğerlerinin arasından Aston Martin Vantege kendini kurtarıyor. 510 beygirlik gücüyle Aston Martin,Vantage modelini ülkemizin showroom’larında da sergiye çıkardı. 

Model otomobil; keskin hatları, kaliteli donanımı ve mükemmel yol tutuşu ile sahiplerine benzersiz bir sürüş keyfi sunmayı amaçlıyor.Diger yandan ikon model haline gelen Vantage serisi, fiyatıyla da dudak uçuklatıyor.

1951 yılında DB2 modelinin yüksek performans motorlu versiyonu olarak sunulan Vantage, herkesin sahip olmak isteyeceği bir konfora sahip olarak gözümüze çarpıyor. İç mekan temasının genişliği ve sürücü koltuğunun alçak konumlandırılması, lüks otomobile ayrı bir cazibe katan unsurlar olarak göze çarpıyor.

Döner basmalı düğme ve kumanda sistemleriyle kullanıcılarına dokunsal ve rahat kullanım imkanı sunan Aston Martin, üçgen formundaki PRND vites düğmeleri ile de diğer otomobil özelliklerinden ayrılıyor.

4 litrelik alaşım çift turbolu V8 motoru ile atıyor. Gaza basıldığı anda güç-ağırlık ve tork-ağırlık oranlarının hakkını fazlasıyla verdiği görülen lüks araç, 0’dan 100 km/h 3,5 saniyede çıkarak 314 km/h ulaşabiliyor. Son olarak tüm bu lüks özelliklerin ve görünümün bir de maliyeti olduğunu söylemesek olmaz.510 beygir gücündeki yenilenmiş Aston Martin Vantage, showroom’larda 350 bin Euro satış fiyatıyla boy gösteriyor.Vantage severlere duyurulur.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!
Teknosa Bu Yıl 10 Milyon Dolar Zarar Elde Etti!
Tesla,Güvenlik Kodlarını Diğer Otomobil Firmalarıyla Paylaşacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir