BMW M5’lerini Kronik Bir Hata Sebebiyle Servis Noktalarına Çağırıyor!

vzrteknoloji 10 Haz 2018

BMW bu yıl çıkardığı M5 modelinde sıkıntılar yaşamaya başladı.BMW kronik bir hata sebebiyle tüm M5 modellerini servis noktasına çağırıyor.

BMW, 2018 M5 modellerinin  yakıt pompasında bir sorun yaşandığını kabul etti.BMW araçların BMW noktalarına getirilmesi halinde donanım kısmında bir değişiklik olmadan beyin üzerinde yapılacak bir yazılım güncellemesiyle sorunun ortadan kaldırılabileceğini belirtti.

7 Nisan 2018 tarihine kadar üretilen modellerin sahiplerinin bir BMW yetkili noktasına uğraması tavsiye ediliyor.Sorunun geçtiğimiz aydan itibaren üretilen araçlarda çözüldüğünü söyleyen BMW, bu hatadan yaklaşık 6.600 aracın etkilenmesini bekliyor.

2018 BMW M5 sahipleri için kısa süreli bir tamir uygulamasıyla ortadan kaldırılabileceği söylenen problemden, mayıs ayından itibaren üretilen modeller etkilenmeyecek. M5’den ek paket seçenekleriyle beraber 617 beygir güç ve 750 Nm tork elde edebiliyorsunuz.

Amerikan Ulusal Karayolu Trafiği Güvenliği İdaresi yapılan açıklama üzerine gündeme gelen model, tespit edilen bir aksaklıktan ötürü geri çağırma sürecine katılanlar arasındaki yerini alacak.Eğer siz de bu güzel M5’lerden birine sahipseniz yakın zamanda yetkili bir BMW servisine uğramanızı tavsiye ederiz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Tesla,Güvenlik Kodlarını Diğer Otomobil Firmalarıyla Paylaşacak!
Aselsan ve Temsa Türkiye’nin İlk Elektrikli Otobüsünü Üretti!
2019 Model Toyota 86 TRD Special Edition Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir