Bu Çakmaklık Arabanızın Çakmaklığını 220V Dönüştürüyor!

vzrteknoloji 19 May 2018

Xiaomi araçların çakmaklığına takılarak 100W’a kadar 220V şehir elektriğiyle çalışan bir dönüştürücü çakmaklık üretti.Bu cihaz sayesinde laptop vs her türlü cihazınızı sarj edebiliyorsunuz.

Ne kadar uzun yola çıktıgımızda aracı süren biz degilsek aklımızı ilk gelen uyuma oluyor.Lakin yola çıktıgımız zaman uykuda kaçıyor bizde napıyoruz alıyoruz elimize cihazlarımızı sosyal medya vb. şeylerle vakit geçirmeye çalışıyoruz.Çinli üretici Xiaomi, Mijia isimli 100W’a kadar 220V dönüştürücü hizmeti veren cihazıyla dikkat çekiyor.

Bu cihaz bilgisayar, televizyon, telefon, MP3 Çalar,laptop,powerbank gibi pek çok cihazınızı takabildiğiniz aparat, özellikle yolculuk sırasında batarya sorununu dert etmeden kullanmanıza olanak tanıyor.

Üzerinde bulunan iki adet USB çıkışı sayesinde bilgisayar kullanırken akıllı telefonlarınızı şarj etmenize olanak tanıyan cihaz,özellikle yazın gezmeye gittiginiz zaman sizin için bir kurtarıcı olarak yer alıyor.

O eski oglum fazla usb bırakma arabanın aküsü biter dönemi yavaş yavaş bitiyor.Fiyat ve performans yönünden kaliteli ürünler çıkaran Xiaomi bakalım daha neler neler çıkaracak ve rakipleriyle arasındaki gelişme ve büyüme nasıl olacak…

Xiaomi Mijia 100W Araç İçi Çakmaklık 220 V Dönüştürücü’nün Teknik Özellikleri

  • 580 gram ağırlık
  • 72x70x125 mm boyut
  • 12 V (DC) 10A Max giriş değerleri
  • 220V – 50Hz, 0.45A çıkış değerleri
  • 5V, 2.4A tek USB çıkış değeri
  • 0-40 derece arası çalışma sıcaklığı

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Tesla,Güvenlik Kodlarını Diğer Otomobil Firmalarıyla Paylaşacak!
Aselsan ve Temsa Türkiye’nin İlk Elektrikli Otobüsünü Üretti!
2019 Model Toyota 86 TRD Special Edition Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir