Cumhurbaşkanı Erdoğan,Yerli Otomobilin Üretiminin 2021’de Başlayacagını Söyledi!

vzrteknoloji 03 Haz 2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli otomobil projesinin CEO’sunun Mehmet Gürcan Karakaş olduğunu duyurdu. Erdoğan, “2021’de elektrikli ve akıllı sürüşü olan kendi otomobilimizi üreteceğiz” dedi.

NTV-Star TV ortak yayınında konuşan Recep Tayyip Erdoğan, yerli otomobil projesinin CEO’sunun Mehmet Gürcan Karakaş olduğunu açıkladı. Erdoğan, “2021’de elektrikli ve akıllı sürüşü olan kendi otomobilimizi üreteceğiz”dedi.

Aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz 2021’de elektrikli ve akıllı sürüşü olan bu otomobili üreteceğiz. Ne yaptık? Ben ‘5 tane babayiğit’ dedim, 5 tane babayiğit çıktı ve bir konsorsiyum oluşturdular” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan, “Oluşturdukları bu konsorsiyumla beraber adımı attık. Şimdi başına da Mehmet Gürcan Karakaş diye bir arkadaşımızı Bosch’tan transfer ettik. Bu arkadaşımızla beraber inşallah bu süreci başlatacağız.” diye konuştu.

Ülkemiz 2023 hedeflerini yavaş yavaş gerçekleştirmeye başlıyor.Bu safhada bizlere düşen daha çok çalışmak ve gayret etmek duruyor dostlar.İnşallah Türkiye 2023 sonrası ekonomisi ve sanayisi saglam bir ülke olarak yola çıkacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Üniversite Ögrencilerimiz Gizli Roket Atar Sistemi Geliştirdi!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir