İşte Tesla`nın Tek Şarjla 500 KM Gidebilen Elektrikli Kamyonu

vzrteknoloji 15 Eyl 2017

Geçtiğimiz günlerde Model 3 ile tüm dikkatleri üzerine çeken Tesla, bu kez de kamyon üretimi ile gündeme geldi. Elektrikli kamyonun, tek şarjla 400-500 kilometre yol gidebilecek.

Tesla CEO’su Elon Musk, şirketin kamyon endüstrisinden aldığı bilgiler doğrultusunda elektrikli kamyonu geliştirdiğini belirtmişti.

Eylülde tanıtılacak Tesla kamyonun satışa çıkma tarihi ise henüz netleşmedi.ABD ve Avustralya gibi Tesla’nın hedef pazarlarında yer alan benzin istasyonlarının hepsinde şarj istasyonları var.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Tesla,Güvenlik Kodlarını Diğer Otomobil Firmalarıyla Paylaşacak!
Aselsan ve Temsa Türkiye’nin İlk Elektrikli Otobüsünü Üretti!
2019 Model Toyota 86 TRD Special Edition Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir