UBER Aracına Silahlı Saldırı Düzenlendi!

vzrteknoloji 11 Mar 2018

Son zamanların çok konuşulan şirketlerinden olan UBER’e bir saldırı daha düzenlendi. İstanbul’dameydana gelen olayda kimse yara almazken araç içerisinde maddi hasar olduğu belirtildi.

istanbul’un Küçükçekmece ilçesindeki Kanarya mahallesine yolcu almaya giden şoför Yunus Emre, bu sırada silahlı saldırıya maruz kaldı. Trafiğin bol olduğu ana caddeden ara sokağa girip yolu kısaltmak isteyen şoför, Halkalı’ya çıkmaya çalışıyordu. Ancak bu sırada tam olarak kimliği belirlenemeyen şahıs veya şahıslarca araca vurulmaya başlandı. Olay yerinden uzaklaşmaya çalışan Yunus Emre’nin arkasından dört el ateş edildi.

Silahtan çıkan mermilerin biri aracın arka tarafındaki yolcu koltuğuna geldiği belirtilirken, maddi hasar dışında bir sorunun olmadığı da ifade edildi.

Ayrıca saldırı sonrasında Kanarya Mahallesine gelen olay yeri inceleme ekipleri ve asayiş ekipleri, saldıran kişi veya kişileri belirlemek için çalışma başlattı. Polis ekipleri etraftaki güvenlik kameralarını ve olayı görebilecek kişileri de soruşturmaya dahil etti.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!
Teknosa Bu Yıl 10 Milyon Dolar Zarar Elde Etti!
Tesla,Güvenlik Kodlarını Diğer Otomobil Firmalarıyla Paylaşacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir