FIFA 18 Oyununda Hangi Ülkenin Şampiyon Olacağını Tahmin Etti!

vzrteknoloji 29 May 2018

EA Sports,FIFA 18 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu Dünya Kupası Modu hem kullanıcılara yepyeni bir oyun modu sundu.Ayrıca Dünya Kupası’na yüzlerce farklı Ultimate Team içeriği ile oyunun ömrünü bir iki ay daha uzatmayı başarmış oldu.

FIFA serilerinde Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası’nı, hem de Madden NFL serilerinde Super Bowl etkinliklerini oyunda simülasyon modunu aktif ederek tahmin eden EA Sports, geleneğini yine sürdürdü. 2014 Dünya Kupası’nın şampiyonunu Almanya olarak gösterip bu tahmininde de yanılmayan FIFA, bu kez şampiyonu Fransa olarak belirledi.

Ayrıca 2018 Dünya Kupası Finali, FIFA tahminine göre 5 Temmuz’da Almanya ve Fransa finali ile son bulacak.FIFA  bahisin içindemi yoksa tahminleri tutucumu orası bilinmez lakin tahminlerinin tutması bize bu düşüncesi aklımızda tutmuyor degil dostlar

FIFA TAHMİNLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİ GÖRÜNÜYOR DOSTLAR

  • Final maçı 5-4 Fransa lehine sonuçlanacak ve Fransa şampiyon olacak.
  • Turnuvanın ev sahibi Rusya, ilk turda İspanya’ya 3-1 yenilerek elenecek.
  • 2. Turda Belçika, Brezilya’yı 2-0 ile eleyecek.
  • Almanya yarı finalde İspanya’yı 3-1 ile geçene dek hiçbir maçını kaybetmeyecek.
  • Üçüncülük maçını İspanya, Belçika karşısında 2-1 kazanarak geçecek.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Call Of Duty:Black Ops 4’ün Sistem Gereksinimlerini Açıkladı!
PUBG Bedava Sandık Dağıtmaya Başladı!
Simülasyon Oyunu Farming Simulator 19 Kasım’da Çıkıyor!
Steam Yaz İndirimlerini Bugün Başlatıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir