FIFA 2019 Resmi Olarak Duyuruldu!

vzrteknoloji 10 Haz 2018

E3 2018 basın konferansı EA Sports’un günüydü. Dün Saat 21.00’da başlayan konferansta EA Sports yeni haberlerini tüm dünyaya sundu.

Yılllardır bir futbol savaşı var EA Sports İle Konomi arasında bunun en büyük nedeni iki firmanında her yıl kendini geliştirerek yeni oyunlarını tanıtması olarak yer alıyor.

Dün akşam yapılan E3 2018 basın konferansında EA Sports kısa bir süreliğine FIFA 18’i ücretsiz hale getirdiğini duyurdu. Ayrıca mutlu bir haberde veren EA Sports, FIFA 19’u resmi olarak duyurdu.

Oyun beraberinde birçok yeniliğide getiriyor. 28 Eylül tarihinde oyun piyasasına giriş yapacak olan oyunun rank sistemi getirilen yenilenmiş mod sayesinde, arkadaşlarınıza karşı meydan okumalar gerçekleştirebileceksiniz.Real Player Motion özelliği sayesinde de oyuncu hareketleri tamamen simule edilerek oyuna aktarıldı.

PlayStation Store’da yayınlanan ön sipariş fiyatına göre FIFA 19’un standart sürümü 359 TL olacakken, Şampiyonlar Ligi’nin yer alacağı Şampiyonlar sürümü 449,99 TL’den satışa sunulacak.

PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkması beklenen oyunun, platformlara göre fiyat konusunda farklılık göstereceği düşünülüyor olsa da bu sene 300 TL’nin altında bir FIFA görmemiz pek muhtemel gözükmüyor.

Geçen 10 yılın ardından Şampiyonlar Ligi lisansı sona eren Konami, bu lisansı en büyük rakibi Konomiye kaptırdı. UEFA ile ilgili her şey bundan sonra FIFA’dan sorulacak. Bunun dışında hikaye modu The Journey hakkında bilgiler geldi. Alex Hunter‘ın hikayesi 3. ve son sezonuna hazırlanıyor. Bu kez Alex’in kardeşi Kim Hunter da oynanabilir karakterler arasında yer alacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Call Of Duty:Black Ops 4’ün Sistem Gereksinimlerini Açıkladı!
PUBG Bedava Sandık Dağıtmaya Başladı!
Simülasyon Oyunu Farming Simulator 19 Kasım’da Çıkıyor!
Steam Yaz İndirimlerini Bugün Başlatıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir