Kral Asphalt 9 Legends App Store’da Yayınlandı!

vzrteknoloji 05 Mar 2018

Gameloft’un uzun süredir beklenen yeni oyunu Asphalt 9: Legends, iOS’a özel yayınlandı. Oyunun yakında Android platformuna da çıkması bekleniyor.

Mobil oyunlar, bilgisayar oyunlarının grafik kalitesine yavaş yavaş yetişmeye başladı. Snapdragon 845 gibi üst düzey yonga setleri ile masaüstü performansında yaklaşmaya başlayan işlemci güçleri, Asphalt gibi oyun serilerine de daha çok imkan tanımaya devam ediyor.

Gameloft’un ünlü oyun serisi Asphalt’ın yeni oyunu Asphalt 9: Legends, iOS platformu için yayınlandı. Asphalt 8: Airborne’un devamı niteliğinde olan oyun, şu anda yalnızca Filipinler’de indirme için aktif edildi. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra oyunun dünya genelinde yayınlanması bekleniyor.

5 yıldan beri mobil platformların en ünlü yarış oyunlarından olan Asphalt serisi, aynı zamanda tüm zamanların en çok indirilen oyun serilerinden birisi. Ücretsiz olarak yayınlanan oyun, HDR görüntü teknikleriyle, günümüz modern grafik bilgisayar oyunu kalitesine sahip durumda. 1.4 GB’lık bir depolama alanı isteyen Asphalt 9’da, önceki oyunların aksine yeni bir kontrol şeması olan “TOUCH DRIVE” özelliğini eklendi. Gerçek zamanlı olarak 8 oyuncuya kadar destek veren Asphalt 9, çok yakında Android için de yayınlanacak.

Eğer siz de Asphalt 9’a şu anda erişmek istiyorsanız, cihazın ülke veya bölgesini Filipinler’le değiştirmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan oyunu indirebilir ve daha sonrasında cihazı tekrar Türkiye hesabınıza getirebilirsiniz. Asphalt 9: Legends’ı iOS 8.0 ve üzeri tüm cihazlarda oynayabilirsiniz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir