Pokemon GO İçin 3. Jenerasyon Pokemonlar Geliyor!

vzrteknoloji 09 Şub 2018

Çıktığı dönemde ortalığı kasıp kavuran, buna karşın gündem olması kadar hayatımızdan çıkışı da o denli hızlı olan Pokemon GO için 3. jenerasyon pokemonlar yarın geliyor.

2016 yılında piyasaya çıktığında adeta bir çılgınlığa dönüşen ve neredeyse her parkta onlarca gencin ellerinde telefonla çöküp Pokemon beklediği Pokemon Go, bu süksesini maalesef bünyesinde bulundurduğu sorunları ve hataları ısrarla gidermeyerek ve oyuncuların hevesini kaçıracak kadar bekleterek kaybetmişti.

Bununla birlikte halen belli bir kemik kitlesini elinde tutmayı başaran (ki 90’lar neslinin oyundan kolay kolay vazgeçmeyeceği gerçeği mevcut.) Pokemon Go, yarın itibarı ile 3. jenerasyon pokemonları oyuncular için kullanılabilir hale getirecek. Yeni gelecek olan karakterlerin oyunun genel yapısına oldukça büyük bir etki etmesi bekleniyor. Bununla birlikte efsanevi Rayquaza baskınları da yarından başlamak üzere 16 Mart’a kadar devam edecek.

3. jenerasyon pokemonların oyuna geliyor olması, gerçek zamanlı hava durumu gibi değişiklikler oyunun kitlesini yeniden eskisi gibi kazanmasını sağlar mı bilinmez ama gedikli Pokemon Go fanlarının oyunu tekrar kurmasına sebep olacağı kesin.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Ülkemizde Bir Yerli Daha Telefon Firması Kuruluyor!
Cumhurbaşkanımız R.T.E Yerli Telefon Çagrısında Bulundu!
Xiaomi Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı!
Xiaomi Mi A2`nin Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir