PUBG Bedava Sandık Dağıtmaya Başladı!

vzrteknoloji 26 Tem 2018

Özellikle şu sıralar ülkemizde çok tutulmaya başlayan online savaş oyunu PUBG,kısa bir süre önce bir etkinliğin duyurusunu yapmıştı. Oyunda uçakların arkasındaki pankartta yazılı olan etkinliğin tarihi geldi. 

25-29 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğe özel oyun geliştiricileri oyunculara hediyeler dağıtıyor.

İlk olarak Almanya’nın başkenti Berlin’de Mercedes-Benz Arena‘da gerçekleşecek olan PUBG Global Invitational (PGI2018) etkinliği dün itibarı ile başlamış bulunmakta lakin  PUBG geliştiricileri bu güne özel olarak oyunculara bir sürpriz yapmaya karar verdiler.

25 Temmuz – 30 Temmuz tarihleri arasında oyuna giren oyuncular Sporty Set sandığına sahip olacak. Bu sandık içerisinde bir takım kıyafet barındırıyor. Yani içerisinden 3 parça eşya çıkıyor. PUBG bu sandıkla beraber Sportif görünümde kıyafetleri oyuncusularına hediye ediyor.

Set içerisinde bir adet sportif şapka, bir adet sportif eşofman ve bir adet sportif atlet veriyor. Tabi bu kıyafletler kadın karakter üzerinde güzel duruyor. Ancak karakteriniz erkekse resimdeki gibi garip ve komik bir görüntüye sahip oluyorsunuz.

Turnuvaya özel PUBG yeni itemler geliştirdi. Oyun içerisinde mağazada satılan itemlerin değeri 10 Dolar aynı zamanda oyun içerisinde kapüşonlu hırkaya sahip oluyorsunuz. Bu hırkaların üzerinde ise takımınızın logosu yer alıyor.Eğer sizde oyun PUBG hastasıysanız 25-30 Temmuz tarihleri arasında oyuna girerek Sportif Set sandığına sahip olabilirsiniz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Call Of Duty:Black Ops 4’ün Sistem Gereksinimlerini Açıkladı!
Simülasyon Oyunu Farming Simulator 19 Kasım’da Çıkıyor!
Steam Yaz İndirimlerini Bugün Başlatıyor!
FIFA 2019 Resmi Olarak Duyuruldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir