Simülasyon Oyunu Farming Simulator 19 Kasım’da Çıkıyor!

vzrteknoloji 23 Tem 2018

Yıllardır bizi tarıma sevdiren ve bir o kadar da gerçekçi tarım oyunu Farming Simulator, yenilenen içeriği ile birlikte Farming Simulator 19 adıyla Kasım ayında piyasaya sürülecek.

Bilgisayar ortamında tarla ekip ekin sulamak ve sonra bunları hasat etmek kimi zaman oldukça keyif vericiydi.Son dönemlerde Facebook ve mobil uygulamalarda bir hayli fazla oyunu bulunan bu tarım işi, daha önce bilgisayarlar için sunulan Farming Simulator 19 ile yeniden bilgisayarlarımıza geliyor.

Oyunun resmi twitter hesabı Farming Simulator hesabından yapılan açıklama ile de oyunun ne zaman çıkış yapacağı netlik kazanmış oldu.Bilgiye göre Farming Simulator 19, 20 Kasım’da PC, PS4 ve XBOX One platformları için yayınlanacak.

Farming Simulator 19, önceki sürünümlerine göre çok daha iyi bir tarım deneyimi sunacak. Yapımcıların paylaştığı bilgilere göre, en eksiksiz ve en derin tarım simülasyonu olacak. İçerisinde birbirinden farklı hayvanlar ve havyan çiftleştirme özellikleri barındıran oyun, aynı zamanda birbirinden farklı gerçek tarım araçlarına da sahip olacak.

Oyunun belirtilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  • İşlemci: 2.5GHz hızında çalışan dört çekirdekli Intel ya da AMD işlemci
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560, AMD Radeon HD 7770 ya da daha iyi ekran kartı (En az 2GB VRAM, DX 11)
  • RAM: 4 GB
  • Gerekli Depolama Alanı: 20 GB
  • İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 ve 10

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Call Of Duty:Black Ops 4’ün Sistem Gereksinimlerini Açıkladı!
PUBG Bedava Sandık Dağıtmaya Başladı!
Steam Yaz İndirimlerini Bugün Başlatıyor!
FIFA 2019 Resmi Olarak Duyuruldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir