Steam Yaz İndirimlerini Bugün Başlatıyor!

vzrteknoloji 21 Haz 2018

Herkesin dört gözle bekledigi Steam Yaz İndirimleri’nin 2018 ayağı başlamak üzere yerinizi ayırtmayı unutmayın.Resmileşmeyen bir sızıntıya göre indirimler bugün içinde başlayacak. 

Düşünün bu şişko indirim günleri başlatacak ve bizlerde dört gözle bunun yaptıgı indirimi bekliyecegiz.Steam Yaz İndirimleri başlama üzere. Oyun kütüphanesinde dolaşıp “Keşke şu da indirime girse de alsak” dediğiniz yapımların büyük bir kısmı bu dönemde indirime girecek.

Steam’ın yaz başlangıcında düzenlediği indirimlerde elinin ne kadar bol olduğunu biliyoruz.Eğer yakın bir zamanda oyun almayı düşündüyseniz indirim kampanyalarını beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Steam’in kampanyalarını doğru bir şekilde tahmin eden bir Twtter hesabı, Steam Yaz İndirimleri’nin 21 Haziran Perşembe günü başlayacağını söyledi. Yani o büyük gün bugün.

Dün akşam saatlerinde İngiltere’de saat 20:20’yi gösteriyordu. İki saat ileride olduğumuzu düşünürsek, Bu akşam 22.00 dolaylarına kadar Steam Yaz İndirimleri’nin başlayacağını söyleyebiliriz.

SteamDB hesabını bu öngörüsü, daha önceki yıllarda gerçekleştirilen yaz indirimleriyle de bağlantılı görünüyor. Anlaşılan Steam gizli bir geleneği sürdürmeye devam ediyor. Bu gelenek sırasında popüler oyunların fiyatların %75’e varan indirim kampanyalarını bile görebiliyoruz.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!
Call Of Duty:Black Ops 4’ün Sistem Gereksinimlerini Açıkladı!
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Your Phone İle Sorunsuz Mobil Senkronizasyonu Sağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir