Tüm Zamanların En Garip Televizyonunda Yeni Nesil Oyunlar Çalıştırıldı!

vzrteknoloji 18 Şub 2018

70’lerde piyasaya çıkan ve oldukça yenilikçi tasarıma sahip olan Videosphere’de günümüzün modern oyunları çalıştırıldı.

My Mate Vince isimli Youtube kullanıcısı, 100.000 aboneye ulaşmasının şerefine oldukça enteresan bir fikrini gerçeğe dökmeyi başardı. Dünya tarihinde piyasaya çıkmış en garip gureba televizyon olarak tarihe geçen JVC Videosphere üzerinde PS4 ve Xbox One oyunlarını çalıştırmayı başardı.

1970’de JVC tarafından duyurulan ve astronot kaskı biçiminde tasarlanan Videosphere, 1980’lerin başlarına kadar piyasada kaldı. Turuncu, beyaz, kırmızı ve gri opsiyonlarla satışa sunulan ve belki de televizyonlara ‘tarz’ katmayı hedefleyen ilk model olan Videosphere, The Matrix ve 2001: A Space Odyssey gibi filmlerde de karşımıza çıkmıştı.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Call Of Duty:Black Ops 4’ün Sistem Gereksinimlerini Açıkladı!
PUBG Bedava Sandık Dağıtmaya Başladı!
Simülasyon Oyunu Farming Simulator 19 Kasım’da Çıkıyor!
Steam Yaz İndirimlerini Bugün Başlatıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir