House Of Cards Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı!

vzrteknoloji 05 Mar 2018

Ödüllü dizilerden biri olan House Of Cards’ın final sezonun fragmanı yayınlandı. Bildiğiniz gibi, politika ve dramın bol bol işlendiği dizide Kevin Spacey artık yok. 

Dizide olmamasının sebebi olaraksa oyuncunun cinsel taciz suçlamaları ile karşı karşıya gelmiş olması gösteriliyor. Bu haberlerin ortaya çıkmasıyla birlikte Netflix, diziyi iptal etmeyi bile düşünmüştü. Eh, yeni fragmanın ortaya çıkmasıyla birlikte bu karardan vazgeçildiği ve Robin Wright odaklı bir sezon izleyeceğimiz görülüyor.

Dizinin resmi Twitter hesabı üzerinden fragman yayınlanan fragmanda 5. sezona gönderme yaparcasına  Robin Wright ön plana çıkıyor. Dizinin daha önceki sezonlarında da yer alan  oyuncu, dizide Claire Underwood olarak biliniyor.

Dizinin şu an ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi olmamakla birlikte, 2018 yılının sonlarına doğru yayınlanacağı öngörülüyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Zafer Algöz’den Arif v 216’yı Eleştirenlere Yanıt: Ruh Sağlıklarını Gözden Geçirsinler!
Haluk Bilginer’li İnternet Dizisi Şahsiyet’in İlk Fragmanı Yayınlandı!
Netflix’ten Başrolünde Keanu Reeves’in Yer Aldığı Süper Kahraman Filmi Geliyor!
Avengers: Infinity War İçin Yeni Fragman Geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir