Netflix’ten Başrolünde Keanu Reeves’in Yer Aldığı Süper Kahraman Filmi Geliyor!

vzrteknoloji 05 Mar 2018

Gelen haberlere göre Netflix, şu sıralar başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı Past Midnight adında bir süper kahraman filminin hazırlığında.

Netflix, kütüphanesine yeni bir süper kahraman filmi daha eklemeyi planlıyor. Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist gibi filmlerin ardından şimdi de başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı Past Midnight isimli bir süper kahraman filmiyle karşılaşacağız.

Yönetmenliğini Rick Famuyiwa, yapımcılığını ise Anthony ve Joe Russo kardeşlerin üstleneceği film, Keanu Reeves’in 2005 yılında vizyona giren Constantine’den sonra süper kahraman güçlerine sahip olduğu bir diğer film olacak. Şimdilik ortada bir tek böyle bir filmin olacağına yönelik söylemler bulunuyor, fakat konusu ve ne zaman vizyona gireceğiyle ilgili bilgiler henüz net olarak bilinmiyor. Ayrıca arada, Keanu Reeves’in John Wick 3 gibi ismiyle özdeşleşen bir film olduğunu da belirtmek lazım. Eğer Netflix ile Reeves arasındaki anlaşma resmiyete kavuşursa, John Wick 3’ün ardından 2019 yılında Past Midnight’ı ekranlarda görebiliriz.

Solda yönetmen Rick Famuyiwa bulunuyor

Reeves, bu tarz hareketli rollerin üstesinden fazlasıyla gelen bir oyuncu. Eğer Constatine’i izlediyseniz, bu söylemimizin ‘içinin boş’ olmadığını anlayacaksınız. Filmle ilgili herhangi bir gelişme yaşandığı taktirde sizlere aktaracağız.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Zafer Algöz’den Arif v 216’yı Eleştirenlere Yanıt: Ruh Sağlıklarını Gözden Geçirsinler!
Haluk Bilginer’li İnternet Dizisi Şahsiyet’in İlk Fragmanı Yayınlandı!
House Of Cards Final Sezonu Fragmanı Yayınlandı!
Avengers: Infinity War İçin Yeni Fragman Geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir