Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!

vzrteknoloji 01 Ağu 2018

Eger sizde teknolojiyi seviyor ve özellikle uyurken müzik dinlemeye bayılıyorsanız AcousticSheep adlı firmanın size bu konuda  güzel bir haberi var.Uyku deneyiminine bambaşka bir deneyim katacak bu ürün sayesinde artık uyudugunuz zaman müzik dinleyebileceksiniz.

ABD`li teknolojik ürünler tasarlayan firma AcousticSheep, 2007 yılında bir aile hekimi olan Dr. Wei-Shin Lai ve onun video geliştiricisi eşi Jason Wolfe tarafından kuruldu. Şirketin kurulma hikayesi ise bir hayli ilginç olduğu kadar yaptıkları ürünlerde gerçekten dünya çapında ses getirmeyi başarıyor.

Ürünün ilk kıvılcımı Lai`ye şöyle geliyor:Lai,gecenin ortasında hastasıyla telefon görüşmesi yaptıktan sonra uyumakta zorlanıyordu. Rahatlamasına yardımcı olmak için bazı meditatif müzik dinlemesi gerekiyordu. Ama kulaklıklar hantal ve bir hayli rahatsız edici olduğundan Lai’ye fayda etmiyordu. Bunun üzerine Lai ve eşi Wolfe “Piyasada neden sadece uyumak için tasarlanan bir kulaklık yok?” sorusundan hareketle, saç bandı kulaklığını icat ettiler.

AcousticSheep, yeni Bluetooth saç bandı kulaklığını satışa sundu. Amazon ve Walmart gibi platformlarda müşterilerle buluşan ürün, kullanıcı konforunu göz önünde bulunduracak şekilde tasarlandı. Özellikle uyku bozuklukları olan insanlara derman olması beklenilen ürünün siyah, mavi, gri ve lila olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip ve ayrıca kulaklıgın bluetooth versiyonu 99,95 dolar, standart modeli ise 40 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Tesla Bu Seferde Sörf Tahtasını Üretip Satışa Sundu!
Gaziantepli Vatandaşımız Kendi Çabasıyla Kızılötesi Kamera Üretip Tübitak’a Sattı!
Yapay Zekalı Araçlar Sonumuzu Getirecek Gibi Görünüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir