Tesla, Ürünlerini The Home Depot’da Satışa Sunuyor!

vzrteknoloji 04 Şub 2018

Tesla bildiğiniz üzere özellikle ön sipariş modeliyle iş yapan bir şirket. Ancak küçük bir strateji değişikliği ile bazı ürünlerini perakende mağazalarda da satmaya hazırlanıyorlar.

Elektrikli arabalarıyla, Apple’ın satın alacağı dedikodularıyla, Elon Musk’ıyla, alev silahıyla… Daha sayabileceğimiz onlarca farklı gündem konusu yaratmayı başaran Tesla adeta teknoloji dünyasının yükselen yıldızı konumunda. Her yeni güne yeni bir Tesla haberiyle karşılaşırken, bugün karşımıza çıkan haber Tesla’nın satış modelinde yaptığı küçük bir yenilik.

 

Tesla, bir takım ürünlerini (hayır henüz elektrikli araçlarla ilgili bir gelişme yok) Amerika’nın ünlü perakende satış mağazalarından The Home Depot’da satışa çıkarıyor. Ülke genelinde 800 farklı şubede solar enerji panelleri ve Tesla Powerball (elektrik kesintisi durumunda yedeklenmiş enerjiyi devreye sokan cihaz) satışlarına başlayacak. Bu iki ürün de oldukça pahalı sayılabilecek ürünler ve buna rağmen oldukça rağbet görmesi bekleniyor.

Ürünlerin set olarak kurulumları 10.000 dolar ile 25.000 dolar arasında değişiyor ve buna 7.000 dolarlık batarya da dahil değil. Buna rağmen uzun vadede oldukça karlı bir yatırım gibi duran bu ürünlerin perakende satışlarda başarılı olup olamayacağını önümüzdei günler gösterecek.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
WhatsApp,Durumlara Reklam Getirecek Gibi Görünüyor!
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Instagram’ın Yeni Güncellemesi İle Takipçi Silme Özelliği Devreye Giriyor!
WhatsApp’ın Bu Sefer Bildirim Ekranına Bir Güncelleme Aldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir