Tesla Bu Seferde Sörf Tahtasını Üretip Satışa Sundu!

vzrteknoloji 29 Tem 2018

Ünlü otomobil devi Tesla yaptıkları ürünler ile bizi şaşırtmıştı.Lakin yeni çıkardığı sörf tahtası ile birlikte yok artık dedirtecek kadar piyasaya hem hızlı hemde iddaalı bir giriş yaptı.

Makalemizin başında da belirttiğimiz gibi artık alev silahından sonra Musk’ın tanıttığı ürünlere artık pek fazla şaşırmıyoruz.Şimdiki ürünü ise sınırlı sayıda üretilen son derece özel bir sörf tahtası takibi bu özel sörf tahtasını üretmek için ünlü sörf tahtası üreticisi Lost Surfboards ile işbirliğine giden Tesla, tüm ürünlerinde olduğu gibi sörf tahtasında da yüksek kalite kaplama malzemeleri kullandığını belirtiyor.

Üst kısmında karbon fiber malzeme kullanıldığı belirtilen Tesla sörf tahtasının ayrıca Model S, Model X ve Model 3 otomobillerinin içerisine rahatlıkla sığabileceği de özellikle vurgulanıyor.

Sörf tahtasının sadece 200 adetlesınırlı olacağı da yapılan açıklamada yer alıyor. Fiyatı ise emsalleriyle kıyaslandığında dudak uçuklatacak cinsten görünüyor.2 ile 10 hafta arasında bir teslimat süresiyle birlikte, 1500 dolar fiyat etiketiyle bu sabah satışa sunulan Tesla sörf tahtası, şu an için stokları tüketmiş olarak görünüyor.Helal lan Elon Musk Helal olsun Tesla firması adamlar nasıl para kazanılacağını çok iyi biliyor.Birdaha ki makalemizde görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın dostlar….

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Saç Bandı Kulaklığı ile Uykusuzluk Problemi Sona Eriyor!
Gaziantepli Vatandaşımız Kendi Çabasıyla Kızılötesi Kamera Üretip Tübitak’a Sattı!
Yapay Zekalı Araçlar Sonumuzu Getirecek Gibi Görünüyor!
Artık Yediğimiz Yemeğin Tabağınıda Yiyebileceğiz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir