Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal,Doların Artışıyla Alakalı Önemli Açıklamalarda Bulundu!

vzrteknoloji 09 Ağu 2018

Doların sürekli artmasıyla alakalı önemli açıklamalarda bulunan AK Parti sözcüsü Mahir Ünal açıklama yaptı: “Türkiye ekonomisi çok güçlü. Vatandaş rahat etsin, gerekli tedbirler alındı” dedi.

Doların şu 3 yıldır artışı ekonomimizi çok ciddi derecede etkiledi.Doların artmasıyla beraber ekonomide oluşan durgunluklar özellikle teknolojik ürünler dahil olmak üzere birçok alanı etkiledi.

Ülkemiz üzerine sürekli yapılan oyunların bize göre sonuncusu olan doların artışı özellikle şu bir yıldır kendini göstermeye başladı.Türkiye’de de geçim sıkıntısı, dolar – euro artışları insanları tedirgin ederek farklı çözümlere itiyor ister istemez.Ak Parti sözcüsü bu konu hakkında açıklama yaparak, ekonominin durumunu değerlendirdi.

TRT Haber‘de durumu değerlendiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ise kurun hareketliliği hakkında açıklamalar yaptı.

Ak Parti sözcüsü Mahir Ünal açıklamalarını yaparken, Türkiye ekonomisinin güçlü olduğunu ve vatandaşların bu konuda rahat olması gerektiğini belirtti.Ünal,Hükumetin tüm sorunları çözeceğine dikkat çekerek, gerekli tüm tedbirlerin alındığını söyledi.

Ayrıca Ak Parti sözcüsü Mahir Ünal,”Dönüp bugün dünyaya baktığınızda, özellikle önceki beş yıl içerisinde dünyada hiçbir yer güvenli olarak belirtilmiyor. Hiç kimse kendisini güvende hissetmiyor. Dünya çok hızlı bir şekilde değişim trendine girmiş durumda. Tıpkı bundan 10 yıl önce olduğu gibi, 100 yıl sonra iletişimin, internetin, haberleşmenin ve dijital dönüşümün bir sürü faktör oluşturduğu yeni bir toplum ortaya çıkıyor.” dedi.

Ünal`ın son ifadesi ise şöyle devam ediyor.Türkiye’nin çok güçlü bir liderliği, güçlü bir siyasi konsolidasyonu, çok güçlü siyasi dış politikası ve geleceği dönük hayalleri var. Aynı zamanda savunma sanayiinden tutun, diğer alanlara kadar Türkiye’nin çok güçlü bir ekonomisi var. Döviz üzerinden sürekli Türkiye ekonomisiye yönelik bir algı oluşturulmak isteniyor. Türkiye ise bu sorunların hepsini aşacak güçte. Gerekli tüm tedbirler de alınıyor. Vatandaşımız rahat olsunlar. Hükumetimiz sorunları çözüyor.” dedi.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!
Teknosa Bu Yıl 10 Milyon Dolar Zarar Elde Etti!
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir