Asphalt 9 Legends’in Geleceği Tarih Açıklandı!

vzrteknoloji 04 Haz 2018

Ömrümüzde muhakkak bir kere dahi akıllı telefon kullanan herkesin deneyimleyip grafikleri ile şaşırttıgı oyun olan Asphalt geri dönüyor.

iOS platformu için indirilmeye sunulan ve o günden beri ilk olarak yer alan ve Android platformunda niye olmadığı konuşulan Asphalt 9: Legends duyuruldu.Google Play Store’da yayınlanacak olan canavarımız,yüklendigi andan itibaren büyük bir kıyamet kopartacak gibi görünüyor.

Filipinler’de indirmeye sunulan ve sevenlerini hayal kırıklığına uğratan Asphalt serisi kaldığı yerden devam ediyor. Gameloft oyun içi satın alma seçenekleri olsa da hiçbir şekilde öde ve kazan sistemini bu oyuna adapte etmedi.

Asphalt 9: Legends muhteşem grafikler ve animasyonlarla geliyor. iOS kullanıcılarının deneyimlediği oyunu Android kullanıcılarının da tatmasına sadece 1-2 ay kaldı.Gameloft’tan net bir tarih gelmese de yaz ayları içerisinde oyun sevenleriyle buluşacak.

 

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Call Of Duty:Black Ops 4’ün Sistem Gereksinimlerini Açıkladı!
PUBG Bedava Sandık Dağıtmaya Başladı!
Simülasyon Oyunu Farming Simulator 19 Kasım’da Çıkıyor!
Terrafugia,Uçan Otomobilini Yakında Satışa Çıkarıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir