Avengers: Infinity War İçin Yeni Fragman Geldi!

vzrteknoloji 06 Şub 2018

Marvel Studios’un 10 yıllık emeği ve çabası bu yılın İlkbahar aylarında sonuca ulaşacak. Marvel evrenini en büyük savaşı olan geçen Avengers Infinity War 15 Nisan’da vizona girecek. Büyük tarih yaklaşırken, dün akşam düzenlenen Super Bowl esnasında filmin yeni fragmanı da yayınlandı.

Bu yeni fragman oldukça kısa olmasına rağmen, ilk yayınlanana göre ilginç bir devam senaryosu işliyor. Kahramanları bu kez yapacakları büyük savaşa hazırlanırken görüyoruz. İlk görüntülerde sonda sürpriz olan Galaksinin Koruyucuları’da bu kez kendilerine çok daha fazla yer buluyorlar.

Çizgi roman filmleri söz konusu olduğunda Marvel’in yeni Avengers Infinity War filmi muhtemelen tarihin en çok beklenen sinema filmlerinden biri olmuş durumda. Bakalım vizyon tarihinde nasıl bir filmle karşılaşacağız?

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Terrafugia,Uçan Otomobilini Yakında Satışa Çıkarıyor!
Nvidia GeForce 11 Serisi Çıkış Tarihleri Sızdırıldı!
Samsung Yine Yeni Reklam Filminde iPhone X’un İnternet Hızıyla Dalga Geçti!
MIT,Robotları Sezgisel Olarak Kontrol Etmenin Yolunu Buldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir