iPhone X Tanıtıldı

vzrteknoloji 13 Eyl 2017

Bugün Apple’ın 10. yıldönümünü kutlayan etkileyici bir cihazın duyurusuna tanık olduk. Apple iPhone X aylardır yapılan söylenti ve sızıntıların sonrasında resmen ilan edildi.

Son zamanlardaki sızıntılar cihazın tüm özelliklerini ve tasarımını ortaya koysa da merakla beklendi. , iPhone X’in en çarpıcı tasarım özelliği ön yüzünün çoğunu dolduran ekrana sahip olması. Öngörüldüğü gibi telefon, kontrast ve derin siyahlar gibi OLED teknolojisinin tüm avantajlarını sağlayan AMOLED ekran ve Apple’ın ekranlarının renk doğruluğu ile birleştiren Süper Retina Ekran özelliğine sahip. Teknik ayrıntıları merak ediyorsanız çözünürlük 2436 x 1125 piksel ve paneli çapraz olarak 5.8 inç ölçüde.

iPhone X’in gövdesine gelince, telefon arkasında takviyeli cam bulunan 7000 serisi alüminyumdan üretilmiş. Qi kablosuz şarj cihazını etkinleştirmek için anahtarlarda metal yerine cam kullanılmış.

Apple, iPhone X ile Animoji adlı yeni bir özellik sunuyor. Bunları animasyonlu emoji olarak düşünün, ancak işlerin ilginç hale geldiği yer burası. Ön yüzdeki gelişmiş yüz tanımlama sensörlerini kullanarak iPhone X, karikatür karakterini yüz ifadelerinizle ve konuşmanızla eşleştirmek için canlandırabilir. Bu eğlenceli görünümlü Animoji, iMessage’da mevcut olacak ve arkadaşlarınızla yeni bir yöntemle etkileşime girmenize izin verecek.

Apple iPhone X, gümüş ve uzay gri renkte ve 64GB model için 999 $ ve 256GB model için 1.149 $ fiyatla satışa sunuluyor. 27 Ekim Cuma gününden itibaren ön sipariş için çeşitli ülkelerde satışa sunulacak ve 3 Kasım’dan itibaren satışa çıkacak.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Palm 3.3 İnçlik Android Telefonu Sızdırdı!
Samsung Galaxy Note 9, Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu!
Samsung`un Yeni Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Resmi Olarak Duyuruldu!
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir