Nvidia GeForce 11 Serisi Çıkış Tarihleri Sızdırıldı!

vzrteknoloji 23 Tem 2018

Nvidia’nın yeni nesil üst düzey ekran kartı serisi GeForce 11’i, önümüzdeki ekim ayına kadar belirli periyotlarla satışa çıkartacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Nvidia,yeni nesil üst düzey serisi GeForce 11 için çalışmaya devam etti. Yılın 3. ve 4. çeyreğinde sırayla çıkış yapacak yeni ekran kartları, bu zamana kadar yapılan sızıntıların büyük kısmını doğrulayan detaylarla yeniden gündem yarattı.

Durum bir yönetim kurulu üyesinden mail aldığını iddia eden YouTube yayıncı Gamer Meld’in açıklamalarıyla ortaya çıktı.Videoya göre  21 Ağustos tarihli bir basın lansmanı da bulunuyor. Bu tarihin, GTX 1180’in çıkışından 1 hafta öncesinde olması dikkat çekici görünüyor.Etkinlik, tarihlerin kesinlik kazanacağı etkinlik olabilir.

Söz konusu e-postada videoya göre GeForce 11 serisi ekran kartları şu tarihlerde çıkış yapacaklar:

  • NVIDIA GeForce GTX 1180: 30 Ağustos 2018
  • NVIDIA GeForce GTX 1180+: 30 Eylül Yayın 2018
  • NVIDIA GeForce GTX 1170: 30 Eylül 2018
  • NVIDIA GeForce GTX 1160: 30 Ekim 2018

Listedeki ekran kartlarının hepsi masaüstü bilgisayarlar için. Bu modeller piyasaya sürüldükten birkaç hafta sonra dizüstü sürümlerini de görmemiz mümkün. Tarihlerin ne kadar doğru olduklarını anlamak için de Nvidia cephesinden resmi bir açıklama beklemek gerekiyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Samsung Galaxy Watch Ve Aynı Anda İki Cihazı Şarj Eden Wireless Charger Duo Tanıtıldı!
Aynı Zamanda Hem Laptop Hemde Şarj Aleti Hacklendi!
Terrafugia,Uçan Otomobilini Yakında Satışa Çıkarıyor!
Apple Artık OLED Ekran Üretimini Samsung’a Yaptırmayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir