Beyazıt Öztürk Farkında Olmadan Çiftlik Bank’ın Reklamını Yapmış!

vzrteknoloji 16 Mar 2018

Son zamanlarda tosuncugumuz Mehmet Aydın’ın 550 Milyon Lira dolandırıp Urugayaya kaçışından beridir Çiftlik Bank hakkında söylentiler ve bilgiler durmak bilmiyor.

Beyazıt Öztürk Beyaz Show Programında Çiftlik Bankı öve öve bitirememiş.Ülkemizin hemen hemen çogu ilinde yaklaşık 77 bin vatandaşımız Çiftlik Bank tarafından dolandırıldı.

Yeni gelen bilgiler uzun süredir Beyazıt Öztürkün KANAL D  kanalında sundugu Beyaz Show programında Çiftlik Bank ve ürünlerinin tanıtımını yapmış.

Çiftlik Bankın Resmi Twitter hesabında Çiftlik Bankın Bu Akşam Beyaz Showda  Süprizi Var adlı tweet yer alıyordu.Elbette bu görüntülerle Beyazıt Öztürkü suçlu bulmak dogru olmaz.

Sonuçta oda bir çalışan kanal ona ne emrediyorsa onu yapmakla görevli bir insan bu arada dostlar Çiftlik Bankın Twitter hesabı şu an aktif durumda ama Facebook hesaplarını ya kapatmışlar yada engel yemiş şu anda sayfaya ulaşılamıyor.

Metehan Cengiz {vzrteknoloji}

VEZİR@ĞLU TURİZM`in kuruluşu 1995 yıllara dayanmaktadır.Necip Cengiz ve Adnan Cengiz`in kurmuş oldukları işletme 2014 yılında ailenin genç erkegi Metehan Cengiz`inde katılmasıyla alanında genişlemiştir. 2014 Yılında VEZİR@ĞLU BİLGİSAYAR TURİZM olarak genişleyen işletmenin genişleme nedeni Metehan Cengiz`in 10 Yaşında bilgisayar merakıyla başlamıştır.Chip Online ve Microsofta makaleler yazan Metehan Cengiz 6 Site adminligide yapmaktadır.Hem Kırklareli hemde Denizlide hizmet veren Metehan Cengiz 2015 Yılında resmen kendi işletmesini kurmuştur.2016 Yılında Vzr Teknoloji Bünyesinde Teknoloji Haberleri vb. Hizmet Veren Metehan Cengiz Aynı Zamanda 6 Site Adminligi ve Yöneticiligi Yapmaktadır.
Lise Mezunu Genç Kendi Arabasını Yaptı!
Ülkemizin Yeni Gözdesi Milli Enerji Silahı ‘Wattozz’ İle Tanışın!
Teknosa Bu Yıl 10 Milyon Dolar Zarar Elde Etti!
Vzr Teknoloji,Ayyıldız Tim İle Birlikte ABD Fedaral Merkez Bankasını Hackledi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir